Praca

Aktualne oferty pracy.

Poszukiwany / Poszukiwana

Programista WWW

Co powinieneś(aś) znać by aplikować:
PHP
HTML5
CSS3
JQuery
MySQL
Bootstrap
Jeżeli uważasz, że znasz powyższe języki w stopniu umożliwiającym Ci tworzenie stron internetowych wyślij CV na adres biuro@tnm.pl z dopiskiem:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Pracownik Call Center

OBOWIĄZKI: Nie oczekujemy od Ciebie doświadczenia, najważniejsze są dla nas: Twoje zaangażowanie, odpowiedzialność, komunikatywność, dobra dykcja, umiejętność pracy z komputerem.
OFERTA: Poza szkoleniami oferujemy: pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej, atrakcyjne wynagrodzenie zatrudnienie na umowę o pracę. Osoby zainteresowane oraz spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie CV na adres biuro@tnm.pl z dopiskiem: