Grawerowanie laserem

Oferujemy znakowanie szerokiej gamy materiałów z użyciem nowoczesnych urządzeń laserowych typu Fiber i CO2. Posiadamy w ofercie szeroką gamę gadżetów reklamowych oraz laminatów i materiałów grawerskich. Obróbce tego typu podlegają przede wszystkim metale takie jak stal (również nierdzewna), aluminum, mosiądz, cynk, metale szlachetne (złoto, srebro, platyna), ale również drewno, sklejka, tworzywa sztuczne, kamień, szkło, skóra, tektura, itp.

Grawerowanie w metalach przy użyciu urządzenia laserowego fiber takich jak aluminium, stal, stal nierdzewna, mosiądz, miedź, nikiel, tytan, chrom, złoto, srebro, brąz a także plastik ABS i inne tworzywa sztuczne. Przy grawerowaniu różnego typu elementów prosimy Klienta o dostarczenie jednego egzemplarza więcej w celu ustalenia parametrów maszyny ponieważ różnią się one znacząco i efekt mógłby być niezadowalający. W zależności od materiału i głębokości graweru potrzebny na wykonanie czas i cena wykonania usługi znacząco się różnią.

Oferujemy wycinanie szerokiej gamy materiałów przy użyciu urządzenia laserowego CO2. Posiadamy w ofercie szeroką gamę tworzyw sztucznych, sklejki, laminatów i materiałów grawerskich z których jesteśmy w stanie wyciąć dowolny kształt lub formatkę. Wycinanie przy użyciu plotera laserowego CO2 różni się w zależności od obrabianego materiału, na przykład w przypadku plexi płyta jest pod wpływem lasera topiona i odparowywana na bardzo małej przestrzeni a przy sklejce przepalana laserem.