Tnm.pl Strony Internetowe Częstochowa
Oferta Pozycjonowanie Remarketing w sieci Google Ads

Nie pozwól konkurentom zdobywać Twoich klientów czyli Remarketing w sieci Google Ads

Każdego dnia będziesz podejmować wiele działań, aby zwiększyć ruch w swojej witrynie. Po co pozwolić potencjalnym klientom opuścić Twoją stronę i zostawić pieniądze konkurentom ? Dlaczego nie zachęcisz ich do powrotu i nie przypomnisz im, że prawie coś od Ciebie kupili?

Jak to wygląda w praktyce?

1. Użytkownik szuka informacji w Internecie na temat produktów lub usług.

2. Trafia na Twoją stronę internetową, a w jego przeglądarce zapisują się pliki cookies (tzw. ciasteczka). Im wyżej witryna znajduje się w wynikach wyszukiwania, tym większa szansa, że użytkownik się na niej znajdzie.  

3. Użytkownik opuszcza Twoją stronę (dokonując lub nie dokonując konwersji) i zostaje zapisany na odpowiedniej liście.

4. Twoje reklamy podążają za odbiorcą na innych serwisach, gdy korzysta z Internetu.

5. Użytkownik, zachęcony reklamami, ponownie odwiedza Twoją stronę internetową.

Większość formatów reklamowych obecnych w internecie ma swoje odpowiedniki w świecie zwyczajnym i ich przewagę buduje wyłącznie mierzalność i przewidywalność. Remarketing takiego odpowiednika nie ma, przez co wnosi nową, niespotykaną wcześniej jakość do działań reklamowych. Wyobraź sobie, że ktoś wchodzi do Twojego sklepu, ogląda produkty i bez kupowania wychodzi, a Twój pracownik przez kolejne pięć dni, trzy razy dziennie wręczasz mu ulotkę zapraszającą do powrotu! System reklamowy Google takie możliwości Tobie oferuje i nie korzystanie z nich to marnowanie potencjału wybudowanego wcześniej ruchu! Nie wierzysz? Sprawdź Nas!!

Remarketing to format reklamowy, który niesamowitą popularnością cieszy się wśród właścicieli różnych branż np. w przypadku ich sklepów internetowych. To właśnie w ich przypadku czarno na białym widać, że osoba, która do nich trafiła, nie wykonała tej akcji, na której im zależy. Warto zatem „śledzić” ją by wróciła i doprowadziła do szczęśliwego zakończenia. Dzięki temu, że posiadamy długoletnie doświadczenie i skupiamy dużą uwagę na obsłudze takich kampanii Nasi klienci są zadowolenii i Ty również możesz to zweryfikować!

Właśnie to doświadczenie i kompetencje prowadzi do regularnego zwiększania przychodów budowanych dla naszych Klientów za pomocą tych formatów.