Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Stron Internetowych, byś był na szczycie

Pozycjonowanie stron internetowych to różnego rodzaju techniki prowadzące do wyświetlania Twojej strony wyżej na liście wyników wyszukiwarki. Pozycjonowanie to jedna z najskuteczniejszych i zarazem najtańszych forma reklamy internetowej przynosząca wymierne korzyści. Słowa kluczowe - to wyrazy, po wpisaniu których strona będzie pojawiała się na liście wyników wyszukiwarki. Pod kątem tych słów przeprowadzana jest reklama w Internecie. Pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego potrzebujesz Pozycjonowania Twojej Strony?

Wyszukiwarki internetowe stanowią doskonałe źródło informacji dla internautów, są oni jednak z natury leniwi i wszystko co ich zazwyczaj interesuje to pierwsze 10-20 wyników, czyli pierwsze 2 strony wyników, a nierzadko jedynie pierwsza z nich. To właśnie w tym przedziale powinna znaleźć się Twoja strona po wpisaniu w wyszukiwarce wybranych słów kluczowych. Jeżeli pozostaje poza czołówką jest ona tylko wizytówką, na którą wchodzą Twoi znajomi i ci którym podasz jej adres. Bycie wyszukiwanym otwiera przed Tobą nowe możliwości torujące Ci drogę do nowych klientów. Tutaj właśnie pojawia się nasza rola, którą jest: analiza i optymalizacja Twojej strony, dobór odpowiednich słów kluczowych i sprawdzenie ich konkurencyjności, rozpoczęcie procesu pozycjonowania.

Nie masz jeszcze strony?

Zbudujemy ją tak by była zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek dokonamy analizy Twojej branży i konkurencji zweryfikujemy słowa kluczowe, które nam prześlesz i wybierzemy najlepsze, lub zaproponujemy coś optymalnego Jeżeli masz już stronę zrobimy wszytko co powyżej, a w dodatku przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Na koniec w obu przypadkach kontaktujemy się z Tobą, spotykamy, przedstawiamy ofertę, a w przypadku, jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą bierzemy się ostro do pracy.

Ile to kosztuje?

Wiesz o tym, że nie da się określić, ile kosztuje budowa domu zanim nie zobaczysz jego planów. Oddając samochód do naprawy, nie określisz kosztów naprawy zanim nie dowiesz się co w nim naprawdę jest zepsute. Tak samo my do momentu, w którym nie powiesz nam czym zajmuje się Twoja firma i na jakie słowa kluczowe chciałbyś, aby na szczytach znalazł się Twój adres. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć jakie będą koszty pozycjonowania.