Agencja Reklamy Częstochowa

Pozycjonowanie stron internetowych

POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH, BYŚ BYŁ NA SZCZYCIE

Pozycjonowanie stron internetowych to różnego rodzaju techniki prowadzące do wyświetlania Twojej strony wyżej na liście wyników wyszukiwarki. Pozycjonowanie to jedna z najskuteczniejszych i zarazem najtańszych forma reklamy internetowej przynosząca wymierne korzyści. Słowa kluczowe - to wyrazy, po wpisaniu których strona będzie pojawiała się na liście wyników wyszukiwarki. Pod kątem tych słów przeprowadzana jest reklama w Internecie. Pozycjonowanie stron internetowych

DLACZEGO POTRZEBUJESZ POZYCJONOWANIA TWOJEJ STRONY?

Wyszukiwarki internetowe stanowią doskonałe źródło informacji dla internautów, są oni jednak z natury leniwi i wszystko co ich zazwyczaj interesuje to pierwsze 10-20 wyników, czyli pierwsze 2 strony wyników, a nierzadko jedynie pierwsza z nich. To właśnie w tym przedziale powinna znaleźć się Twoja strona po wpisaniu w wyszukiwarce wybranych słów kluczowych. Jeżeli pozostaje poza czołówką jest ona tylko wizytówką, na którą wchodzą Twoi znajomi i ci którym podasz jej adres. Bycie wyszukiwanym otwiera przed Tobą nowe możliwości torujące Ci drogę do nowych klientów. Tutaj właśnie pojawia się nasza rola, którą jest: analiza i optymalizacja Twojej strony, dobór odpowiednich słów kluczowych i sprawdzenie ich konkurencyjności, rozpoczęcie procesu pozycjonowania.

NIE MASZ JESZCZE STRONY?

Zbudujemy ją tak by była zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek dokonamy analizy Twojej branży i konkurencji zweryfikujemy słowa kluczowe, które nam prześlesz i wybierzemy najlepsze, lub zaproponujemy coś optymalnego Jeżeli masz już stronę zrobimy wszytko co powyżej, a w dodatku przeanalizujemy Twoją stronę pod kątem optymalizacji dla wyszukiwarek internetowych. Na koniec w obu przypadkach kontaktujemy się z Tobą, spotykamy, przedstawiamy ofertę, a w przypadku, jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą bierzemy się ostro do pracy.

ILE TO KOSZTUJE?

Wiesz o tym, że nie da się określić, ile kosztuje budowa domu zanim nie zobaczysz jego planów. Oddając samochód do naprawy, nie określisz kosztów naprawy zanim nie dowiesz się co w nim naprawdę jest zepsute. Tak samo my do momentu, w którym nie powiesz nam czym zajmuje się Twoja firma i na jakie słowa kluczowe chciałbyś, aby na szczytach znalazł się Twój adres. Nie jesteśmy w stanie powiedzieć jakie będą koszty pozycjonowania.