Strony Internetowe

Twoja strona zostanie wykonana od podstaw przez nas, co umożliwi niemal dowolne dostosowanie jej do Twoich potrzeb. Budowanie strony od zera jest trudniejsze i bardziej czasochłonne niż korzystanie z w/w gotowych systemów, jednak nie stawia przed nami żadnych ograniczeń które narzucają te systemy. Przez to projekty są nieszablonowe. Nasze strony internetowe ładują się dużo szybciej, mniej obciążają serwer, są bardziej odporne na ataki robotów spamerskich, dają dużo większe możliwości.

Strona internetowa powinna przede wszystkim zarabiać, promować i reklamować wszystko to, czym firma się zajmuje. Dlatego nasze strony projektujemy w taki sposób, by były uniwersalne i dostępne dla możliwe jak najszerszego grona odbiorców. Projektujemy je z uwzględnieniem standardów wytyczanych przez W3C ("World Wide Web Consortium, w skrócie W3C, to organizacja, która zajmuje się ustanawianiem standardów pisania i przesyłu stron WWW. Została założona 1 października 1994 roku przez Tima Berners-Lee, twórcę WWW oraz autora pierwszej przeglądarki internetowej i serwera WWW." źródło: Wikipedia), uwzględniając obecne trendy występujące na rynku, ale również staramy się by były łatwo odnajdywane i odczytywane przez wyszukiwarki (głównie Google - które generuje ponad 90% ruchu na stronach internetowych).

Dlatego też tworząc stronę dla Ciebie, staramy się zastosować w niej jak najwięcej dozwolonych przez Google ale i inne wyszukiwarki technik pozwalających na szybkie i dobre pozycjonowanie strony, tj. na wybicie jej na tyle wysoko w wynikach wyszukiwania, by szybko przyniosła zwrot kosztów jej utworzenia, a w niedługim czasie wymierne korzyści.

Zaglądając na stronę internetową nie tylko my, ale zapewnie Ty również patrzysz na to jak szybko odnajdziesz na niej potrzebne Tobie informacje. Strona musi więc być przejrzysta.